středa 14. ledna 2015

Den 18. - DEN POCHŮZEK

Zítra je ČTVRTEK, budeme mít DEN POCHŮZEK
Věnujeme se stále oblasti koupelny + jedné další extra zóny
Návykem měsíce se stává Udržovat dřez čistý
Den začněte RANNÍ RUTINOU pro úspěšný start

Úkol tohoto dne

Čtvrtky obvykle navazují na středeční antiprokrastinaci a bývají dnem, který věnujeme pochůzkám, nákupům, cestám do čistíren a opraven, dotahujeme do konce vše, co jsme ve středu nestihli, abychom to před sebou netlačili další týden.

Misí tohoto dne v oblasti koupelny: umýt vanu, těsnění kolem vany, podezdívku. Pokud jste si ještě nestihli vzít k srdci pravidlo Swish & Swipe, pak budete muset trochu přitlačit, ale pokud odteď budete vanu průběžně udržovat čistou, příště už to bude v cukuletu :)

Misí v druhé zóně je poklidit prádelnu. "A rovnou saunu a zamést tenisovej kurt", chce se mi dodat! Takže pokud doma nemáte prádelnu do které sjíždíte výtahem rovnou ze salónu v jižním křídle, neradujte se předčasně a zkoukněte okolí vaší pračky a pračku samotnou.
Utřete ji napovrchu, pečlivě otřete dvířka z obou stran, zkontrolujte, jestli do límce těsnění nezabloudily nějaké mince a knoflíky, vyčistěte filtr, nezapomeňte na šuplík na prací prostředek, tam je to občas veselé a barevné.
Svoji dávku péče věnujte i sušičce, máte-li.

Vyhoďte všechny prací prostředky nebo aviváže, které nepoužíváte nebo jsou prošlé, srovnejte používané prostředky a jste hotovi, máte další věc v pořádku, gratuluji! :)


Začátečníci, nezapomínejte na pravidelnou denní 15minutovku debordelizace, ať se vám uvolňuje prostor, všechno pak půjde líp!

Udržujeme čistý prázdný dřez a den zakončíme jako vždy VEČERNÍ RUTINOU

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za váš komentář :)