pátek 15. května 2015

Den 137. - Den debordelizace kabelky a auta

Zítra je PÁTEK, budeme mít Den debordelizace kabelky a auta
Věnujeme se stále oblasti koupelny + jedné další extra zóny
Pracujeme na návyku měsíce hýbat se

Den začněte RANNÍ RUTINOU pro úspěšný start
 
Úkoly tohoto dne
Jako každý pátek nakoukneme do kabelky; vyhodíme papírky od žvýkaček a účtenky, vylovíme vypadlé mince, vyklepeme drobky, doplníme zásobu kapesníčků, žvýkaček, pomád na rty atd.


Čistku uděláme i v autě - vyhodíme kelímky od nápojů, prázdné plastové lahve, ubrousky, kapesníky, drobky, parkovací lístky, zapomenuté svršky.


http://i.telegraph.co.uk

Poslední misí dne tohoto týdne je: A zase do koupelny! Dneska uděláme miniinventuru hygienických potřeb. Projděte police a skříňky, zrevidujte množství toaletního papíru, zubní pasty, šampónů, sprchových gelů, mýdel atd. Udělejte si seznam a spojte s příštím nákupem. Jak říká FL, není větším vyjádřením lásky a péče, než dost toaleťáku, aby nemusel některý člen rodiny volat o pomoc ;) Nepodceňte tento krok, docházející sprchový gel registrujeme ve sprše, ale než se vysprchujeme a utřeme, vykouří se nám z hlavy, tak ať nás nic nezaskočí!

Další misí je:  přejeďte kliky, vypínače, telefony a ovladače nějakým přípravkem s alkoholem nebo antibakteriální složkou. Hlavně ty TV ovladače mohou být trochu nejedlé ve spárách a kolem tlačítek, tak kdyby vám to mělo zabrat víc času, rozdělte si údržbu zase do více čtvrthodinek.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za váš komentář :)